How does 11Bullets work

Release the brakes, let yourself go and blow off some steam in a safe environment

What makes 11Bullets so addictive?

Exceptionally realistic shooting in full virtual immersion

It’s not VR with a console game: the gun is like the real thing, equipped with sensors that allow to ‘move’ it to virtual reality, you have a tactical belt with a professional holster and pouches with magazines. The sensory vest will give you the feeling of a gunshot wound, and you will have as much ammo as you would on a real mission.

Count your magazines!

Entertainment co-created by special units

Every system detail was consulted with people who train special units or belong to them. A shooting session, tournament or 11Bullets event can beunusual entertainment, but our strategic goal and what makes us stand out is the most extraordinary realism. This is pure adrenaline created thanks to unique technology.

For professionals and enthusiasts looking for something more

Experience shooting like never before: The exceptional level and quality of realism provided by 11Bullets will surprise all amateurs of games, shooting ranges and ASG enthusiasts, but also experienced professionals who use weapons.

An addictive feeling from the first shot

Most people who have fired 11Bullets for the first time are shocked – it’s something more than merely a game or a shooting range, and at the same time, it offers the advantages of both playing and shooting live. It is worth experiencing it for yourself. You are more than welcome to try!

Zestaw 11 Bullets

Jak tworzymy unikalne doświadczenie ultrarealizmu?

11Bullets to połączenie świata rzeczywistego z wirtualnym. Uczysz się, bawisz, doświadczasz tego, co zawodowcy. Jest to więc nie tylko wspaniała zabawa, ale też prawdziwe, realne doświadczenie, jakie na co dzień są udziałem profesjonalistów. Oddajemy w Twoje ręce zaawansowany symulator, z którego korzystają służby mundurowe, dostosowany do użytku cywilnego. Nigdy nie myśleliśmy o tym jako o kolejnej strzelance na steamie, czy przysłowiowym strzelaniu do arbuzów. Chcemy odtworzyć realne odczucia strzeleckie w super bezpiecznym środowisku. Dlatego nie możesz tego mieść do domu. Znajdź najbliższą wirtualną strzelnicę albo event i odwiedź nas. Dostarcz sobie mega emocji i adrenaliny, wyskakuj zza biurka, zasługujesz na prawdziwą rywalizację i emocje godne prawdziwych twardzieli.

Jak to działa?

Ubierasz zestaw 11Bullets, wcielasz się w rolę specjalsa i realizujesz zadania taktyczne w scenerii 360 stopni. Możesz doświadczyć dużo więcej niż na klasycznej strzelnicy, a do tego płacisz znacznie mniej. Taka jest ogólna koncepcja.

Zależało nam na tym, żeby zaprojektowane przez nas rozwiązanie wykraczało daleko poza to co możesz zrobić w warunkach klasycznej strzelnicy i było jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Dlatego dla maksymalnego urealnienia sytuacji strzeleckich zamiast strzelnicy zdecydowaliśmy się na wirtualną rzeczywistość, gdzie akcja toczy się w świecie 360 stopni.

W zestawie 11Bullets korzystasz z wiernej repliki broni pozwalającej na pełną jej obsługą manualną. Szkolisz się i sprawdzasz swoje umiejętności w warunkach wiernie odzwierciedlających realne zagrożenie. Musisz oszczędzać naboje, bo masz ograniczoną liczbę magazynków. Zapasowe magazynki masz w ładownicy na pasie taktycznym, pusty magazynek musisz fizyczne wymienić w broni i odłożyć go worka zrzutowego. To nie jest takie proste, gdy znajdujesz się pod ostrzałem. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnego realizmu sytuacji.

Zadbaliśmy o to, żeby replika broni, z której korzystasz wiernie odzwierciedlała jednostki broni najczęściej wykorzystywane w działaniach specjalnych. Korzystasz z broni długiej i krótkiej – każda z nich ma inne taktyczne zastosowanie. Dla sprawnej obsługi całego zestawu, najpierw musisz przejść krótkie szkolenie. Broń krótką nosisz na pasie taktycznym, a zapasowe magazynki masz w ładownicach. Będziesz też odczuwał postrzał, ale bez obawy, dasz radę, nie będzie zbytnio bolało :).

To prawdziwie przełomowy zestaw narzędzi, które zafunduje Ci niezapomniane emocje. Nasz symulator oparty jest o nowoczesne technologie i daje dotychczas najbardziej realistyczne doświadczenie rozrywki strzeleckiej – przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Nie strzelisz sobie w stopę, nie odstrzelisz lampy. Dla Ciebie będzie to bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Jeśli chciałbyś oswoić ze strzelaniem także swoje dziecko, to zaprojektowaliśmy nasz symulator jako niezwykle bezpieczne narzędzie do pierwszego kontaktu z bronią palną. Po pierwsze bezpieczeństwo.

Co wchodzi w skład zestawu?

How does 11Bullets work
Okulary VR - Świat 360 stopni!

Praca w scenerii 360 stopni to niesamowite przeżycie. W połączeniu z precyzyjnym systemem śledzenia za pomocą nowoczesnych technologii zapewnia wrażenie obecności w miejscu, w którym rozgrywa się akcja. Dzięki temu możesz doświadczyć dużo więcej niż na klasycznej strzelnicy.
Czujesz ten dreszczyk emocji?

How does 11Bullets work
Replika broni
z czujnikami

Tak! Trzymasz w ręku autentyczną replikę broni zgodną co do wagi i zachowania z realną bronią. Czujesz także odrzut po strzale. To nie jest zabawka – wymaga dokładnie tego samego, co broń podczas akcji, czyli pełnej obsługi – od wyjęcia z kabury, przez odbezpieczenie, przeładowanie, oddanie strzału, po wymianę magazynka.

How does 11Bullets work
Kamizelka sensoryczna

Jest coś, czego nie doświadczysz podczas zwykłych gier VR, czy na strzelnicy. Podczas treningu czy turnieju masz na sobie kamizelkę sensoryczną dającą poczucie postrzału. Masz więc odczucie pełnej realności sytuacji i zagrożeń, jakie na Ciebie czyhają.

How does 11Bullets work
Symulator
strzelecki

Chcemy być jak najbliżej realistycznych torów treningowych i akcji w terenie jakie realizują jednostki specjalne. Dlatego oddajemy w Twoje ręce symulator, a nie kolejną grę strzelankową. Tak realistycznej rozrywki jeszcze nie było – poczucie postrzału i obsługa wiernej repliki broni, interesujące mapy, przeszkody, zróżnicowane warunki lokacyjne i atmosferyczne, realistyczne rozwiązania taktyczne. To czysta adrenalina!

Zobacz co u nas

11Bullets Instagram