Gallery
 Gallery
 Gallery

Gallery

AUTORZY

 Gallery
 Gallery
 Gallery
 Gallery

Opis

Wielokondygnacyjny parking naziemny z ciągami komunikacyjnymi to bardzo wymagający obszar w kontekście działań specjalnych. Ogromna kubatura może wymagać działania kilku niezależnych zespołów w precyzyjnie określonych sektorach. Takie miejsce wymaga dokładnego zaplanowania działań i podziału ról na poszczególne zespoły, a następnie precyzyjnej ich koordynacji.

Należy przewidzieć, że przy tak wysokiej dynamice działań może dojść do nieoczekiwanego wejścia kilku zespołów w ten sam sektor działań, co może generować sytuacje niebezpieczne związane z nieprzewidzianą wymianą ognia. Należy tu szczególnie uczulić zespoły na precyzyjną identyfikację zagrożenia oraz przestrzeganie przydzielonych sektorów odpowiedzialności.

Lokacja wymagająca wysokiej dynamiki działań, przejmowania terenu i zdobycia szybkiej dominacji otoczenia.

Zorganizuj wydarzenie lub zostań partnerem

Czy widzisz tego typu rozrywkę na swojej imprezie? Czy uważasz, że Twoi pracownicy dobrze się przy tym bawili? Szukasz możliwości przyciągnięcia większej ilości osób na organizowane przez Ciebie targi, konwencję lub imprezę? A może masz wolny lokal lub szukasz nowych możliwości biznesowych? Mamy dla Ciebie ciekawą opcję. Skontaktuj się z nami!

 Gallery