School
 School
 School
 School
 School

School

AUTORZY

 School
 School
 School
 School
 School
 School

Opis

Szkolna sala gimnastyczna może być miejscem zaistnienia sytuacji kryzysowej, a co za tym idzie prowadzenia działań specjalnych. Taki obiekt bywa częstym miejscem atak aktywnego strzelca (active shooter), czyli osoby, która atakuje z zamiarem zabicia jak największej ilości osób, bez zgłaszania jakichkolwiek żądań. W takim przypadku działania specjalne będą ukierunkowane na jak najszybszą jego eliminację i jednocześnie z jak najmniejszą ilością strat wśród osób postronnych.

Działanie w takim środowisku jest szczególnie trudne z uwagi na obecność dużej ilości osób postronnych, w szczególności dzieci i młodzieży, które pod wpływam paniki będą zachowywać się irracjonalnie, często nie reagując na polecenia służb.

Dodatkowo, wysoka dynamika działań aktywnego strzelca wymaga podobnego poziomu determinacji i aktywności jednostki specjalnej. Tak wysoki poziom intensywności działań może powodować ryzyko pojawiania się ofiar wśród osób postronnych. Ta lokacja wymagać będzie umiejętności szybkiej i trafnej identyfikacji celu oraz skutecznej jego eliminacji.

Zorganizuj wydarzenie lub zostań partnerem

Czy widzisz tego typu rozrywkę na swojej imprezie? Czy uważasz, że Twoi pracownicy dobrze się przy tym bawili? Szukasz możliwości przyciągnięcia większej ilości osób na organizowane przez Ciebie targi, konwencję lub imprezę? A może masz wolny lokal lub szukasz nowych możliwości biznesowych? Mamy dla Ciebie ciekawą opcję. Skontaktuj się z nami!

 School