Train

AUTORZY

 Train

Opis

Działania w pociągu wymagają przyjęcia specjalnej taktyki uwzględniającej specyfikę tego obiektu. Problemem jest tu stosunkowo niewielka przestrzeń przy jednoczesnej konieczności jak najszybszego dostania się z zewnątrz do środka. Wymaga to od operatorów bardzo dobrej koordynacji działań i wzajemnej asekuracji. Newralgicznym momentem będzie zawsze pokonanie przeszkód, a więc wybicie szyb w oknach, przez które operatorzy muszą dostać się do środka, a następnie bezbłędnie zlokalizować, zidentyfikować i wyeliminować cel.

Czynnikiem stwarzających dodatkowe zagrożenie jest obecność osób postronnych, które mogą być wykorzystywane jako żywe tarcze. W tego typu działaniach kluczowa jest dynamika działań i zdominowania przeciwnika.

Niezbędnym elementem jest doskonała obsługa broni dająca przewagę taktyczną nad przeciwnikiem. Dlatego w pracy operatora służb specjalnych tak ważny jest manualny trening czynności z bronią. Procedura strzelecka powinna być wyćwiczona do poziomu nawyku, wykonywana bezwzrokowo i niezawodnie. Od tego wielokrotnie zależy zdrowie i życie operatora.

W pewnych etapach treningu jednostek specjalnych nawet 80% czasu poświęca się na trening umiejętności manualnych wykonywanych “na sucho”, czyli bez oddania strzału. Chodzi o wyrobienie nawyków, które później grają kluczową kwestię w sytuacji adrenaliny, stresu i zagrożenia życia.

Zorganizuj wydarzenie lub zostań partnerem

Czy widzisz tego typu rozrywkę na swojej imprezie? Czy uważasz, że Twoi pracownicy dobrze się przy tym bawili? Szukasz możliwości przyciągnięcia większej ilości osób na organizowane przez Ciebie targi, konwencję lub imprezę? A może masz wolny lokal lub szukasz nowych możliwości biznesowych? Mamy dla Ciebie ciekawą opcję. Skontaktuj się z nami!

 Train