12-04-2022

Czym się zajmujemy

Nasz start up tworzy projekt 11Bullets, który dedykowany jest profesjonalistom oraz pasjonatom poszukujących czegoś więcej. Takiego strzelania jeszcze nie było. Dzięki wysokiemu poziomowi realizmu zaskoczy jakością amatorów gier, pasjonatów strzelnicy, ASG, ale też doświadczonych profesjonalistów zawodowo związanych z bronią. Większość osób, które do tej pory strzelały z 11Bullets pierwszy raz, jest w szoku — to coś innego niż gra, innego niż strzelnica, a jednocześnie zawiera zalety i grania, i strzelania na żywo. Warto doświadczyć tego samemu!

Chcemy zapewnić Wam sporą dawkę rozrywki na wielu poziomach. Na przykład, jeśli chcesz zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski dla prawdziwych twardzieli albo planujesz imprezę-niespodziankę dla najlepszego kumpla, który uwielbia strzelanki, nowe technologie i wszystko, co ekstremalne to 11Bullets będzie strzałem w dziesiątkę. 🎯😎

Planujemy stworzyć wiele ciekawych map, środowisk z dużą dawką grywalizacji oraz to co najważniejsze – ultra realistyczne uczucie jakie towarzyszy przy trzymaniu w ręku repliki broni i odnajdywanie się z nią w ekstremalnych sytuacjach na placu boju.