Turnieje

Rywalizacja godna prawdziwego faceta!

Wygrywaj nagrody w najlepszym stylu

Nasze turnieje to rozrywka dla prawdziwych facetów z żyłką zwycięzcy – i to w każdym wieku. Jeśli to właśnie Ty – trafiłeś idealnie. Nikt nie jest za młody ani za stary – jeśli do tej pory to była Twoja wymówka, żeby siedzieć przed komputerem – przykro nam – właśnie ją straciłeś. Sprawdź się w ekstremalnych sytuacjach, kontroluj sytuację i wygrywaj. Nie siedź dłużej w domu, chodź z nami podbijać militarny świat. Kochasz wyzwania? Znajdziesz tu ich mnóstwo! To rozrywka, która przekracza wszystko to, co do tej pory znałeś. Jeśli sprawdziłeś się już w grach i nudzi Cię wszystko, czekasz z utęsknieniem na kolejny zastrzyk adrenaliny – nie trać czasu, przyjdź do nas i poczuj te emocje na własnej skórze, bądź jak prawdziwy specials. Masz do wyboru aż cztery rodzaje turniejów – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i wskakuj na pokład.

Sprawdź to teraz

4 typy turniejów na różnym poziomie rozrywkowym - wchodzisz w to?

Turnieje otwarte

Dla każdego, kto chce się sprawdzić. Dołącz do naszego turnieju otwartego i sprawdź się w scenariuszach o różnym poziomie trudności, bądź na bieżąco, doskonal swoje umiejętności. Dołącz do nas już dziś, sprawdź się na najtrudniejszych torach i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Turnieje specjalne

Tutaj nie ma przelewek – tory zostały specjalnie stworzone tak, by do złudzenia przypominały tory ćwiczeniowe specialsów. Masz tu do czynienia z zadaniami, specjalnymi mapami lub scenariuszami przeznaczonymi dla zawodowców. Sprawdź się z nami!

Turnieje zamknięte

To miejsce dla prawdziwych fanów strzelectwa i ekstremalnej rozrywki. Jeśli jesteś fanem strzelectwa amatorskiego, sportowego, IPSC, strzelasz w ASG, Action Air i innych podobnych – to miejsce dla Ciebie. Przyjdź i podejmij rywalizację z podobnymi Tobie.

Turnieje ligowe

Wydarzenia ekskluzywne, wyłącznie dla członków ligi 11Bullets. Rywalizacja to twoje drugie imię, prawda? Jesteś w dobrym miejscu. Dołącz do turniejów ligowych, zdobywaj nowe doświadczenie, poznawaj ludzi i sprawdź się z nami. Możesz też kogoś wyzwać na pojedynek. Wchodzisz w to?

Lokacje wzorowane na torach treningowych jednostek specjalnych - sprawdź swoje możliwości już dziś - dołącz do nas!

To miejsce, w którym króluje adrenalina, ekstremalne sytuacje i prawdziwie emocje, zdobywanie nowych skilli godnych operatorów jednostek specjalnych, prawdziwe tory i scenariusze, na których się sprawdzisz i poznasz co to znaczy rywalizować. 11Bullets wychodzi daleko poza twoje wyobrażenie o rozrywce i rywalizacji. Jeśli fascynują Cię gry i świat jednostek specjalnych – tutaj masz pełne pole do popisu. Na własnej skórze możesz poczuć dokładnie to, co czują specjalsi podczas treningów. Zrzuć plecak, marynarkę, wyłącz telewizor i komputer – szkoda prądu. Odwiedź nas, a dowiesz się co to znaczy dobrze się bawić.

Tak, chcę się sprawdzić, pokaż mi mapę eventów! Wchodzę w to!

Organize an event or become a partner

Do you see this kind of entertainment at your event? Do you think your employees had fun doing it? Are you looking for opportunities to attract more people to a fair, convention or event organized by you? Or maybe you have a vacant place or are you looking for new business opportunities? We have an interesting option for you. Contact us!