Jak działa 11Bullets

Zwolnij hamulce, pójdź na całość i wyżyj się bezpiecznie

Co sprawia, że system 11 Bullets jest taki uzależniający?

Bardzo realistyczne strzelanie w pełnym wirtualnym zanurzeniu

To nie VR z grą na konsole: broń jest jak prawdziwa,
wyposażona w czujniki pozwalające 'przenieść’ ją
do wirtualnej rzeczywistości, masz pas taktyczny
z profesjonalną kaburą specjalsów oraz ładownice
z magazynkami. Kamizelka sensoryczna daje
poczucie postrzału, a amunicji masz tyle,
ile na prawdziwej misji. Licz magazynki!

Rozrywka współtworzona przez jednostki specjalne

Każdy szczegół systemu był konsultowany z osobami
szkolącymi jednostki specjalne albo do nich należącymi.
Sesja strzelecka, turniej czy event 11 Bullets potrafi być
niezwykłą rozrywką, ale strategicznym celem i tym,
co wyróżnia nas najbardziej, jest niezwykły realizm.
To czysta adrenalina dzięki wyjątkowej technologii.

Dla profesjonalistów i pasjonatów szukających czegoś więcej

Takiego strzelania jeszcze nie było: 11 Bullets dzięki
wysokiemu poziomowi realizmu zaskoczy jakością
amatorów gier, pasjonatów strzelnicy, ASG, ale też
doświadczonych profesjonalistów zawodowo
związanych z bronią.

Uzależniające wrażenie od pierwszego strzału

Większość osób, które strzelały z 11 Bullets pierwszy raz,
jest w szoku — to coś innego niż gra, innego niż strzelnica,
a jednocześnie zawiera zalety i grania, i strzelania na żywo.
Warto doświadczyć tego samemu. Zapraszamy

Zestaw 11 Bullets

Jak tworzymy unikalne doświadczenie ultrarealizmu?

11Bullets to połączenie świata rzeczywistego z wirtualnym. Uczysz się, bawisz, doświadczasz tego, co zawodowcy. Jest to więc nie tylko wspaniała zabawa, ale też prawdziwe, realne doświadczenie, jakie na co dzień są udziałem profesjonalistów. Oddajemy w Twoje ręce zaawansowany symulator, z którego korzystają służby mundurowe, dostosowany do użytku cywilnego. Nigdy nie myśleliśmy o tym jako o kolejnej strzelance na steamie, czy przysłowiowym strzelaniu do arbuzów. Chcemy odtworzyć realne odczucia strzeleckie w super bezpiecznym środowisku. Dlatego nie możesz tego mieść do domu. Znajdź najbliższą wirtualną strzelnicę albo event i odwiedź nas. Dostarcz sobie mega emocji i adrenaliny, wyskakuj zza biurka, zasługujesz na prawdziwą rywalizację i emocje godne prawdziwych twardzieli.

Jak to działa?

Ubierasz zestaw 11Bullets, wcielasz się w rolę specjalsa i realizujesz zadania taktyczne w scenerii 360 stopni. Możesz doświadczyć dużo więcej niż na klasycznej strzelnicy, a do tego płacisz znacznie mniej. Taka jest ogólna koncepcja.

Zależało nam na tym, żeby zaprojektowane przez nas rozwiązanie wykraczało daleko poza to co możesz zrobić w warunkach klasycznej strzelnicy i było jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Dlatego dla maksymalnego urealnienia sytuacji strzeleckich zamiast strzelnicy zdecydowaliśmy się na wirtualną rzeczywistość, gdzie akcja toczy się w świecie 360 stopni.

W zestawie 11Bullets korzystasz z wiernej repliki broni pozwalającej na pełną jej obsługą manualną. Szkolisz się i sprawdzasz swoje umiejętności w warunkach wiernie odzwierciedlających realne zagrożenie. Musisz oszczędzać naboje, bo masz ograniczoną liczbę magazynków. Zapasowe magazynki masz w ładownicy na pasie taktycznym, pusty magazynek musisz fizyczne wymienić w broni i odłożyć go worka zrzutowego. To nie jest takie proste, gdy znajdujesz się pod ostrzałem. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnego realizmu sytuacji.

Zadbaliśmy o to, żeby replika broni, z której korzystasz wiernie odzwierciedlała jednostki broni najczęściej wykorzystywane w działaniach specjalnych. Korzystasz z broni długiej i krótkiej – każda z nich ma inne taktyczne zastosowanie. Dla sprawnej obsługi całego zestawu, najpierw musisz przejść krótkie szkolenie. Broń krótką nosisz na pasie taktycznym, a zapasowe magazynki masz w ładownicach. Będziesz też odczuwał postrzał, ale bez obawy, dasz radę, nie będzie zbytnio bolało :).

To prawdziwie przełomowy zestaw narzędzi, które zafunduje Ci niezapomniane emocje. Nasz symulator oparty jest o nowoczesne technologie i daje dotychczas najbardziej realistyczne doświadczenie rozrywki strzeleckiej – przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Nie strzelisz sobie w stopę, nie odstrzelisz lampy. Dla Ciebie będzie to bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Jeśli chciałbyś oswoić ze strzelaniem także swoje dziecko, to zaprojektowaliśmy nasz symulator jako niezwykle bezpieczne narzędzie do pierwszego kontaktu z bronią palną. Po pierwsze bezpieczeństwo.

Co wchodzi w skład zestawu?

Jak działa 11Bullets
Okulary VR - Świat 360 stopni!

Praca w scenerii 360 stopni to niesamowite przeżycie. W połączeniu z precyzyjnym systemem śledzenia za pomocą nowoczesnych technologii zapewnia wrażenie obecności w miejscu, w którym rozgrywa się akcja. Dzięki temu możesz doświadczyć dużo więcej niż na klasycznej strzelnicy.
Czujesz ten dreszczyk emocji?

Jak działa 11Bullets
Replika broni
z czujnikami

Tak! Trzymasz w ręku autentyczną replikę broni zgodną co do wagi i zachowania z realną bronią. Czujesz także odrzut po strzale. To nie jest zabawka – wymaga dokładnie tego samego, co broń podczas akcji, czyli pełnej obsługi – od wyjęcia z kabury, przez odbezpieczenie, przeładowanie, oddanie strzału, po wymianę magazynka.

Jak działa 11Bullets
Kamizelka sensoryczna

Jest coś, czego nie doświadczysz podczas zwykłych gier VR, czy na strzelnicy. Podczas treningu czy turnieju masz na sobie kamizelkę sensoryczną dającą poczucie postrzału. Masz więc odczucie pełnej realności sytuacji i zagrożeń, jakie na Ciebie czyhają.

Jak działa 11Bullets
Symulator
strzelecki

Chcemy być jak najbliżej realistycznych torów treningowych i akcji w terenie jakie realizują jednostki specjalne. Dlatego oddajemy w Twoje ręce symulator, a nie kolejną grę strzelankową. Tak realistycznej rozrywki jeszcze nie było – poczucie postrzału i obsługa wiernej repliki broni, interesujące mapy, przeszkody, zróżnicowane warunki lokacyjne i atmosferyczne, realistyczne rozwiązania taktyczne. To czysta adrenalina!

Zobacz co u nas

11Bullets Instagram