Rozrywka

Rozrywka

Ekstremalna rozgrywka na wyciągnięcie ręki

Adrenalina, realna broń, poczucie postrzału, odrzut broni - poczuj emocje w bezpiecznym środowisku

Gry komputerowe, strzelanie ASG, to fajna rozrywka, ale możesz mieć coś więcej. Wejdź do świata prawdziwych, rzeczywistych emocji, które poczujesz naprawdę na własnej skórze i zapamiętasz na długo. A wszystko to w bezpiecznych warunkach. Jeśli kochasz ekstremalne przygody – nie masz wyjścia, musisz dołączyć do grona zapaleńców 11Bullets. Wieczór kawalerski dla prawdziwych twardzieli, event firmowy, którego Twoi pracownicy długo nie zapomną, urodziny, czy stacjonarna sieć obiektów 11Bulelts – tam przeżyjesz niezapomnianą przygodę z kolejną generacją technologii VR. Przetestuj się wirtualnych lokacjach przygotowanych we współpracy z zawodowcami. Gotowy na wyzwanie? Napisz i zamów nas, a przyjedziemy do Ciebie i stworzymy dla Ciebie imprezę o której się później długo pamięta.

Sprawdź to teraz
 Rozrywka

Przykłady wydarzeń jakie dla Ciebie zorganizujemy

Niezapomniany wieczór kawalerski dla prawdziwych twardzieli

Planujesz wieczór kawalerski dla najlepszego kumpla, który uwielbia gry, nowe technologie i wszystko, co ekstremalne? Nie mogłeś trafić lepiej. Sprawdźcie się na torach godnych jednostek specjalnych, poczujcie, jak to jest naprawdę trzymać w ręku replikę broni i reagować na ekstremalne sytuacje.

Event firmowy, który twoi pracownicy zapamiętają na długo

Czas zdjąć marynarki, krawaty i eleganckie buciki, założyć kamizelkę sensoryczną, okulary VR i wziąć do ręki replikę broni, sprawdzić się w najtrudniejszych sytuacjach i przygodach, przechodząc przez scenariusze ćwiczeń, jakie przechodzą zawodowcy. Twoi pracownicy pokochają Cię za to, co im zafundujesz.

Zaproś nas jako imprezę towarzyszącą- targi, konferencje już nigdy nie będą tak nudne jak kiedyś

Wiesz jak jest -konferencje, targi -nudne rozmowy zawodowe, kontakty, aż tu nagle… nasze stoisko, emocje, oderwanie od rzeczywistości, wejście w buty zawodowca, prawdziwe tory jednostek specjalnych, rozrywka i adrenalina. Zaproś na swoje eventy prawdziwie męską przygodę z bronią w ręku, a Twoje targi, czy inny event zostanie na zawsze zapamiętany. A może organizujesz event ASG, czy rekonstrukcję historyczną? Zaproś nas do siebie!

Stwórz razem z nami specjalne wydarzenie dla wszystkich żądnych ekstremalnych przygód

Jeśli jesteś takim zapaleńcem, który już wie, co w trawie piszczy, sprawdziłeś się nieraz na naszych torach i złapałeś bakcyla, a do tego masz możliwość stworzenia eventu dedykowanego – nie mogłeś trafić lepiej. Stwórz event na miarę prawdziwych twardzieli już dziś i szlifuj nowe umiejętności, rywalizuj i ucz się od najlepszych, pozwól ludziom wokół Ciebie wypróbować siebie i poczuć się jak komandos.

Zaproś nas już dziś i stwórz niezapomniany event dla każdego, kto chce się poczuć jak specjals

Porzuć nudę, konwencjonalną rozrywkę, grzeczne stoiska z grami i zaproś nas do siebie – my Ci zrobimy imprezę wszechczasów. Adrenalina, emocje, zaskakujące zwroty akcji, prawdziwe repliki broni, kamizelki sensoryczne, okulary VR i najlepsze scenariusze, przy których tworzeniu uczestniczyli zawodowcy i byli pracownicy jednostek specjalnych, są na wyciągnięcie ręki. Jeden telefon, mail, wiadomość przez nasz formularz może zmienić nudną imprezę w niezapomniane wydarzenie, obudzić w Twoich kumplach żyłkę specjalsa i zbudować niesamowite doświadczenia, o których możesz zapomnieć siedząc przed komputerem. Zaproś ekstremalne przygody do swojego świata i baw się razem z nami! Wchodzisz w to?

Tak, chcę stworzyć razem z Wami event życia Wchodzę w to!

Zorganizuj wydarzenie lub zostań partnerem

Czy widzisz tego typu rozrywkę na swojej imprezie? Czy uważasz, że Twoi pracownicy dobrze się przy tym bawili? Szukasz możliwości przyciągnięcia większej ilości osób na organizowane przez Ciebie targi, konwencję lub imprezę? A może masz wolny lokal lub szukasz nowych możliwości biznesowych? Mamy dla Ciebie ciekawą opcję. Skontaktuj się z nami!

 Rozrywka