Szkolenia

Szkolenia

Operatorzy jednostek specjalnych dzielą się swoją wiedzą

Doświadczeni instruktorzy jednostek specjalnych zdradzają tajniki swojej pracy

11Bullets to nie jest gra komputerowa, to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich, którzy kochają przygodę, rywalizację, adrenalinę w warunkach najwyższego realizmu. To tory i scenariusze stworzone przez ludzi, którzy szkolą jednostki specjalne. Teraz masz niepowtarzalną okazję do tego, by skorzystać z ich wiedzy. Masz okazję nauczyć się wszystkiego, co ważne w w tym fachu i przełożyć to na swoje umiejętności strzeleckie. Wcielając się w rolę specjalna przekonasz się, że wszystko jest ważne: obsługa broni, szybka ocena sytuacji i właściwa reakcja na zagrożenie, a wszystko to w środowisku dużo bezpieczniejszym niż strzelnica. Ucz się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych od prawdziwych fachowców.

Sprawdź to teraz
 Szkolenia

4 typy szkoleń na różnym poziomie zaawansowania - zainteresowany?

Szkolenie otwarte

Dla każdego, kto chce poznać świat specjalsów i wygrywać więcej. Prawdziwa gratka dla każdego, kto chce się nauczyć wszystkiego, co ważne w 11Bullets. Jeśli kochasz przygodę, pragniesz poznać ducha rywalizacji i doskonalić swoje umiejętności wśród prawdziwych zapaleńców – dołącz do nas już dziś!

Szkolenia specjalne

Prowadzone ze szkoleniowcem jednostek specjalnych. Jeśli zamiast krwi w Twoich żyłach płynie adrenalina nie możesz tego przegapić. To niepowtarzalna okazja do tego, by uczyć się od prawdziwych fachowców, którzy sprawdzili się jako specjalsi. Nic więcej nie trzeba pisać, trzeba się za to zapisać, najlepiej od razu!

Szkolenia zamknięte

To miejsce dla wszystkich, którzy już wybrali swoją ścieżkę i przynależą stowarzyszeń strzeleckich, zespołów ASG, ActionAir, IPSC i innych podobnych. Nie trać czasu- sprawdź wolne terminy i ucz się od najlepszych!

Szkolenia ligowe

Wyłącznie dla członków ligi 11Bullets. Złapałeś bakcyla! Stąd już nie ma ucieczki, teraz trzeba tylko się doskonalić, uczyć, wyszukiwać nowe obszary do eksploracji. Nasi najlepsi instruktorzy pomogą Ci osiągnąć prawdziwe mistrzostwo.

Poznaj prawdziwych zawodowców, którzy doświadczyli dziesiątek akcji w terenie

Wiesz już dobrze, że nic nie zastąpi doświadczenia i prawdziwych umiejętności potrzebnych na najtrudniejszych torach i w najbardziej zaawansowanych scenariuszach. To nie są przelewki, to prawdziwa (choć jednak wirtualna i bezpieczna) walka o życie, o zwycięstwo, o nagrody, które czekają na Ciebie do wygrania w turniejach. Jak osiągnąć mistrzostwo? Po pierwsze: ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Po drugie: uczyć się od najlepszych. Teraz masz niepowtarzalną okazję do tego, by poznać ludzi, którzy mieli bezpośredni kontakt z tym, co my tylko udajemy. To dzięki ich wsparciu, wiedzy i umiejętnościach oraz znajomości sprzętu i wymagań, jakie się stawia prawdziwym specjalsom powstał nasz projekt 11Bullets. Teraz wkraczają na scenę i uczą Cię jak być najlepszy. Bo tylko najlepsi przeżywają przy prawdziwych starciach i akcjach, w jakich biorą udział wojsko i jednostki specjalne. Gotowy na porządną dawkę specjalistycznej wiedzy prosto z poligonu w bezpiecznych warunkach?

Tak, wchodzę w to, chcę się uczyć od najlepszych Wchodzę w to!

Zorganizuj wydarzenie lub zostań partnerem

Czy widzisz tego typu rozrywkę na swojej imprezie? Czy uważasz, że Twoi pracownicy dobrze się przy tym bawili? Szukasz możliwości przyciągnięcia większej ilości osób na organizowane przez Ciebie targi, konwencję lub imprezę? A może masz wolny lokal lub szukasz nowych możliwości biznesowych? Mamy dla Ciebie ciekawą opcję. Skontaktuj się z nami!

 Szkolenia