Turnieje

Turnieje

Rywalizacja godna prawdziwego faceta!

Wygrywaj nagrody w najlepszym stylu

Nasze turnieje to rozrywka dla prawdziwych facetów z żyłką zwycięzcy – i to w każdym wieku. Jeśli to właśnie Ty – trafiłeś idealnie. Nikt nie jest za młody ani za stary – jeśli do tej pory to była Twoja wymówka, żeby siedzieć przed komputerem – przykro nam – właśnie ją straciłeś. Sprawdź się w ekstremalnych sytuacjach, kontroluj sytuację i wygrywaj. Nie siedź dłużej w domu, chodź z nami podbijać militarny świat. Kochasz wyzwania? Znajdziesz tu ich mnóstwo! To rozrywka, która przekracza wszystko to, co do tej pory znałeś. Jeśli sprawdziłeś się już w grach i nudzi Cię wszystko, czekasz z utęsknieniem na kolejny zastrzyk adrenaliny – nie trać czasu, przyjdź do nas i poczuj te emocje na własnej skórze, bądź jak prawdziwy specials. Masz do wyboru aż cztery rodzaje turniejów – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i wskakuj na pokład.

Sprawdź to teraz
 Turnieje

4 typy turniejów na różnym poziomie rozrywkowym - wchodzisz w to?

Turnieje otwarte

Dla każdego, kto chce się sprawdzić. Dołącz do naszego turnieju otwartego i sprawdź się w scenariuszach o różnym poziomie trudności, bądź na bieżąco, doskonal swoje umiejętności. Dołącz do nas już dziś, sprawdź się na najtrudniejszych torach i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Turnieje specjalne

Tutaj nie ma przelewek – tory zostały specjalnie stworzone tak, by do złudzenia przypominały tory ćwiczeniowe specialsów. Masz tu do czynienia z zadaniami, specjalnymi mapami lub scenariuszami przeznaczonymi dla zawodowców. Sprawdź się z nami!

Turnieje zamknięte

To miejsce dla prawdziwych fanów strzelectwa i ekstremalnej rozrywki. Jeśli jesteś fanem strzelectwa amatorskiego, sportowego, IPSC, strzelasz w ASG, Action Air i innych podobnych – to miejsce dla Ciebie. Przyjdź i podejmij rywalizację z podobnymi Tobie.

Turnieje ligowe

Wydarzenia ekskluzywne, wyłącznie dla członków ligi 11Bullets. Rywalizacja to twoje drugie imię, prawda? Jesteś w dobrym miejscu. Dołącz do turniejów ligowych, zdobywaj nowe doświadczenie, poznawaj ludzi i sprawdź się z nami. Możesz też kogoś wyzwać na pojedynek. Wchodzisz w to?

Lokacje wzorowane na torach treningowych jednostek specjalnych - sprawdź swoje możliwości już dziś - dołącz do nas!

To miejsce, w którym króluje adrenalina, ekstremalne sytuacje i prawdziwie emocje, zdobywanie nowych skilli godnych operatorów jednostek specjalnych, prawdziwe tory i scenariusze, na których się sprawdzisz i poznasz co to znaczy rywalizować. 11Bullets wychodzi daleko poza twoje wyobrażenie o rozrywce i rywalizacji. Jeśli fascynują Cię gry i świat jednostek specjalnych – tutaj masz pełne pole do popisu. Na własnej skórze możesz poczuć dokładnie to, co czują specjalsi podczas treningów. Zrzuć plecak, marynarkę, wyłącz telewizor i komputer – szkoda prądu. Odwiedź nas, a dowiesz się co to znaczy dobrze się bawić.

Tak, chcę się sprawdzić, pokaż mi mapę eventów! Wchodzę w to!

Zorganizuj wydarzenie lub zostań partnerem

Czy widzisz tego typu rozrywkę na swojej imprezie? Czy uważasz, że Twoi pracownicy dobrze się przy tym bawili? Szukasz możliwości przyciągnięcia większej ilości osób na organizowane przez Ciebie targi, konwencję lub imprezę? A może masz wolny lokal lub szukasz nowych możliwości biznesowych? Mamy dla Ciebie ciekawą opcję. Skontaktuj się z nami!

 Turnieje